Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού Ιστοσελίδα επιχείρησης

Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού

Αθήνα, Αττική

Το Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού είναι μουσείο στην περιοχή Κολωνάκι , Αττική. Κεντρικό κτήριο του Μουσείου Μπενάκη με συλλογές ελληνικού πολιτισμού, εκθέσεις και events. Απολύτως απαραίτητο directory import — cross σε ελλη...

Σχετικά με την επιχείρηση

Το Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού είναι μουσείο στην περιοχή Κολωνάκι, Αττική.

Κεντρικό κτήριο του Μουσείου Μπενάκη με συλλογές ελληνικού πολιτισμού, εκθέσεις και events.

Απολύτως απαραίτητο directory import — cross σε ελληνικό πολιτισμό / εκθέσεις / events.

Διεύθυνση: Κουμπάρη 1 & Βασιλίσσης Σοφίας, Κολωνάκι

Τηλέφωνο: 2103671000

Επίσημη ιστοσελίδα: benaki.org

Τοποθεσία

Κουμπάρη 1 & Βασιλίσσης Σοφίας, Κολωνάκι, Τ.Κ. 10674, Αθήνα

Οδηγίες

Κριτικές

Γράψτε κριτική

Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές στο Company ID. Γίνετε ο πρώτος που θα γράψει.

Συχνές ερωτήσεις

Ποιο είναι το τηλέφωνο για Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού;

Μπορείτε να καλέσετε στο 210 367 1000.

Ποια είναι η διεύθυνση για Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού;

Κουμπάρη 1 & Βασιλίσσης Σοφίας, Κολωνάκι, Τ.Κ. 10674, Αθήνα.

Έχει Μουσείο Μπενάκη Ελληνικού Πολιτισμού ιστοσελίδα;

Ναι, την benaki.org.

Παρόμοιες επιχειρήσεις

Δείτε όλες →
Κλήση Οδηγίες